Case Study – New Elite

Nowa strona internetowa

New-Elite to salon sukien ślubnych zajmujący się produkcją sukni od początku do samego końca. Właścicielka chciała, aby strona firmy przede wszystkim przedstawiała dostępną kolekcję sukni ślubnych.

Dostarczone przez klientkę teksty zostały zoptymalizowane przez copywritera, aby jak najlepiej oddawały idee salonu. Jednocześnie teksty sprawnie edukowały użytkowników odwiedzających stronę o ofercie.

New-Elite to nie tylko sprzedaż sukien. Nasze zdolne klientki zajmują się sukniami od A do Z. Same projektują i szyją, a także poprawiają i modyfikują suknie klientek. To, co najbardziej wyróżnia ten salon na tle konkurencji to fakt, że klientki mają szansę stworzyć wspólne z projektantką-właścicielką New-Elite własną, indywidualną suknię!

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć

Przejrzysta i spójna strona

Ponieważ New-Elite to nie tylko suknie ślubne – także sukienki i dodatki – do każdej kolekcji utworzyliśmy oddzielne portfolio z opisami. W efekcie, wszystko jest ze sobą spójne i każdy z klientów łatwo znajdzie to, czego szuka.

Po kliknięciu wybranej sukni ślubnej otworzy nam się stroną zawierająca nie tylko więcej zdjęć, ale także ważne z punktu widzenia klienta informacje. Jakie? Z opisów sukni dowiemy się o kroju sukni, konkretnym kolorze, czy materiale z jakiego suknia jest wykonana.

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć

Wszystko, co klienci chcą wiedzieć

Zależało nam na tym, aby w jednym miejscu przedstawić wszystkie niezbędne informacje o konkretnym modelu. Odciążyliśmy tym samym projektantki salonu, które i tak mają niewiele czasu ze względu na pracę.

Wszystko to, co klientki mogły dowiedzieć się podczas wizyty w salonie lub rozmowy telefonicznej, zawarliśmy na stronie w dwóch miejscach. Ogólne pytania znalazły się na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami, natomiast informacje dotyczące konkretnych modeli znajdują się na dedykowanych im podstronach.

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć

Chcesz taką, a nawet lepszą stronę?

Napisz do nas lub zadzwoń:

Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności.