Kampania
Anty-Coronavirusowa

Ratuj swój biznes – przenieś działalność do internetu

Czytasz ten wpis – ponieważ prawdopodobnie Ciebie również dotknęły ograniczenia wprowadzone przez Rząd względem przedsiębiorców. Nie mamy złudzeń – że jeżeli sami o swoje Firmy nie zadbamy to Państwo za nas tego nie zrobi. Fala zwolnień pracowników już przetacza się przez kraj. Niepewność rośnie. Skąd wziąć na ZUS dla pracowników, skąd wziąć na życie dla swoich rodzin.

Nie mamy rozwiązania dla wszystkich form biznesu – jednak jeśli jesteś właścicielem sklepu stacjonarnego, ale tej pory nie myślałeś o zakładaniu sklepu internetowego – to dzisiaj prawdopodobnie znalazłeś się w sytuacji, w której dalsze wstrzymywanie sprzedaży z powodu koronawirusa może się dla Twojej Firmy skończyć likwidacją.

Dlatego jak najszybciej uruchom sprzedaż w Internecie.

Ile to trwa?

Szybkie uruchomienie sklepu jest możliwe w mniej niż 7 dni – ale wszystko jest uzależnione od zakresu prac. Na moment uruchomienia sklepu wpływ ma również czas potrzebny na weryfikację Twoich danych przez firmy dostarczające płatności lub usługi transportowe.

Dlatego im szybciej zdecydujesz się zapewnić sobie bezpieczną odnogę biznesu tym lepiej. Sklepu internetowego nie będziesz musiał zamykać z powodu kwarantanny czy innych wydarzeń zewnętrznych.

Ile to kosztuje?

899,- zł netto – jest to najniższy możliwy koszt uruchomienia sklepu internetowego jaki możemy Ci zaoferować.

Opcja ta zakłada, że wystartujesz najszybciej jak się da, i wieloma rzeczami, np wprowadzaniem produktów, konfigurowaniem kategorii, obróbką zdjęć dla produktów zajmiesz się sam.

W przypadku gdy potrzebujesz naszej pomocy, konieczna jest indywidualna wycena.

Każdy biznes jest inny – dlatego szczegóły najlepiej omówić bezpośrednio w trakcie rozmowy.

Dlatego nie zwlekaj dłużej – i skontaktuj się z nami.

731 233 462

731 233 462

Nie masz czasu na rozmowę? Wyślij sms z odpowiadającą Ci godziną kontaktu – oddzwonimy porozmawiać o Twoim binzesie.

Razem uratujemy Twoją Firmę
Emil Pielaciński