Kampanie AdWords dla NGO

A gdyby tak…

Wyobraź sobie, jak łatwo pozyskiwać nowych wolontariuszy dla Twojej sprawy, jak łatwo opowiedzieć światu o Waszych działaniach, jak łatwo pozyskiwać sponsorów i darczyńców kiedy masz do wykorzystania 10’000 USD na promowanie swoich działań w wyszukiwarce – poprzez reklamę AdWords – dzięki wsparciu Google AdGrants.

 

Korzyści programu AdGrants

AdGrants – stworzony z myślą o Twoim rozwoju

Wyświetlaj swoje reklamy jak najczęściej obok wyników wyszukiwania, dzięki temu więcej osób dowie się o działalności Twojej organizacji. To może przynieść większą ilość darowizn i powiększyć grono wolontariuszy – którzy w każdej organizacji non-profit są na wagę złota.

Jak działa program AdGrants?

Wykorzystaj możliwości Grantu Google

Google AdGrants działa podobnie jak reklama on-line Google AdWords. Wyświetla twój komunikat osobom poszukującym informacji związanych z profilem działania Twojej Organizacji. Jeżeli spełniacie warunki programu – możecie otrzymać 10’000$ USD na promowanie Waszej oferty.

Pokaż się w wyszukiwarce Google

Dotrzyj do osób które są dla Ciebie najważniejsze

Wyświetlimy Twoje reklamy osobom poszukującym organizacji podobnych do Twojej. Dzięki temu dowiedzą się o Twoich działaniach. Pamiętaj – im więcej osób dowie się o tym co robisz, tym więcej darczyńców i wolontariuszy będziesz mógł pozyskać.

AdGrants - Google AdWords Family

Sprawdź jak zakwalifikować się do programu

Wypełnij Formularz

Pozwoli nam to skontaktować się z Wami by porozmawiać o warunkach uczestnictwa w programie.

Aby zakwalifikować się do programu Google Ad Grants i zachować tę kwalifikację, wszyscy uczestnicy muszą spełniać określone kryteria. Aby  dołączyć, Twoja organizacja musi spełniać te wymagania.