Reklama w wyszukiwarce Google

Reklamy tekstowe, CPC

Właśnie w witrynie Google.pl rozpoczynamy poszukiwania interesujących nas rzeczy. W ten sam sposób szukamy produktów lub usług.

Dzięki temu wyszukiwarka Google może dostarczyć Twojemu biznesowi precyzyjnie dobranych klientów. To proste – pokażemy Twoją reklamę, tylko tym klientom, którzy faktycznie poszukują Twoich usług.

Dlatego w odróżnieniu od zwykłych ulotek, nie płacisz za wyrzucone do kosza reklamy. Koszt ponosisz tylko w przypadku gdy ktoś zainteresowany Twoimi usługami, odwiedzi Twoją witrynę. Dzięki temu wzrośnie ilość zapytań ofertowych, sprzedaż oraz zyski.

Kampanie Google Ads w wyszukiwarce są najskuteczniejszą formą reklamową odznaczając się wysokim poziomem konwersji. Dla wielu branż jest to najlepsze rozwiązanie przynoszące natychmiastowe efekty.

Wyniki wyszukania google Google Ads

Czy wiesz, że…

Google.pl to najczęściej odwiedzana witryna w Polsce.

Część osób korzysta również z Google.com, dlatego kampanie kierujemy na język polski + angielski aby nie ominąć żadnej szansy na pozyskanie klienta dla Ciebie.

Remarketing w wyszukiwarce, RLSA

Zaawansowane funkcje Google Ads dla wyszukiwarek pozwalają na wyświetlanie reklamy klientom, którzy wcześniej byli już na stronie reklamodawcy. Ten rodzaj reklamy zazwyczaj zawiera w sobie informację o promocji.

W odróżnieniu od zwykłej reklamy tekstowej, wyświetli się ona TYLKO osobom z naszej listy remarketingowej. Dodatkowo możemy zastosować filtry wieku, lub płci.