Ebook już leci na Twój adres e-mail

Jeżeli w ciągu kilku minut nie znajdziesz go w skrzynce odbiorczej, sprawdź koniecznie folder SPAM, czasem maile tam trafiają.

Jeżeli jesteś jedną z tych osób, które są zdecydowane na osiąganie nadprzeciętnych wyników to poniżej mam dla Ciebie unikalną propozycję.

Jeżeli nie masz długiego doświadczenia w prowadzeniu kampanii w systemie Google lub Facebook – łatwo jest popełniać błędy. Zwłaszcza, że część z nich jest bardzo nieoczywista.

W ebooku, który czeka na Ciebie w skrzynce mailowej znajdziesz 7 rzeczy, które powodują, że kampanie nie przynoszą zysków. Większość z nich dasz radę ogarnąć samemu o ile dysponujesz odpowiednią ilością czasu i odrobiną umiejętności.

DO RZECZY:

Jeżeli chcesz profesjonalnej pomocy mojej i moich specjalistów to teraz masz możliwość otrzymać nasze wsparcie w wyjątkowej cenie.

Zazwyczaj audyty kont naszych klientów wykonujemy w cenie 499 zł netto.

Dziś możesz zapisać się na podstawowy audyt w cenie zaledwie 127 zł netto. (tak otrzymasz fakturę VAT)

Co zyskasz?

  1. Dowiesz się od razu, które elementy należy poprawić
  2. Otrzymasz indywidualny plan i kolejność działań do podjęcia
  3. Od razu będziesz mógł zacząć wprowadzać zmiany i budować wyższą skuteczność swoich kampanii
  4. Oszczędzisz pieniądze wykonując zmiany w odpowiedniej kolejności
  5. Zyskasz przewagę nad konkurencją, dzięki planowi działania dedykowanemu konkretnie Twojej firmie.

Ok, poniżej masz formularz. Po wypełnieniu zostaniesz przeniesiony na stronę płatności. Tak szybko jak to będzie możliwe skontaktuje się z Tobą Weronika lub Kacper i ustalicie szczegóły dotyczące audytu i faktury za płatność.