Ulepszymy Twoją
pocztę firmową

Hostuj swoją firmową pocztę e-mail w bezpiecznej, zaszyfrowanej, chroniącej prywatność i wolnej od reklam usłudze poczty e-mail

Prywatność i
bezpieczeństwo danych

Migracja poczty
i kalendarza

Bezpieczna, służbowa przestrzeń

Poczta e-mail

Prosty kontakt z klientami i współpracownikami

Intuicyjny interfejs, wiele opcji i możliwość szybkiej wysyłki maili? W wielu klientach pocztowych to marzenia, ale Zoho pokazuje, że jest to możliwe – w dodatku w przystępnej cenie.

W każdej firmie, zwłaszcza usługowej, kontakt w klientem to podstawa. Ile czasu dziennie spędzasz odpowiadając na maile z pytaniami, wysyłając oferty czy komunikując się z współpracownikami? Spraw, by było to dużo prostsze!

Poczta e-mail

Mnóstwo narzędzi dodatkowych Zoho

Zoho to nie tylko maile. To także szereg innych narzędzi, spośród których należy wyróżnić przede wszystkim Cliq.

Cliq to nic innego jak zaawansowany komunikator, który ułatwi Ci kontakt wewnątrz firmy. Nie tylko wygodnie skontaktujesz się z pracownikami – możesz również utworzyć grupy zawierające kilku z nich, aby skonsultować projekt. Zdecydowanie oszczędzi to Twój czas, a czas to pieniądz.

Wygodny kontakt z pracownikami i współpracownikami to klucz do rozwijania biznesu – komunikacja to podstawa.

Poczta e-mail

Dlaczego warto zadbać o odpowiedni klient poczty?

Klient poczty to miejsce, które jest szczególnie narażone na włamania hackerów. Aby temu zapobiec, Zoho oferuje standardową weryfikację dwuetapową (poprzez aplikację lub maila) oraz autorskie rozwiązanie w oparciu o własną aplikację Zoho-Auth. Gwarantuje to w 100% bezpieczeństw Twoich danych firmowych, które umieścisz w systemach Zoho.

Klient poczty powinien być także przejrzysty i intuicyjny, tak, aby Twoi nowi pracownicy, którzy przyjdą do Ciebie wraz z rozwojem firmy bez problemu mogli płynnie wdrożyć się w pracę – bez wielogodzinnego szkolenia z obsługi narzędzi.

Poczta e-mail

Bezpieczna poczta w każdym miejscu

Wybierając Zoho zapewniasz swojej firmie niezawodne bezpieczeństwo danych – zarówno firmowych, jak i klientów.

Cały system jest zabezpieczony pod wszystkimi możliwymi względami, nawet jeśli Twoje hasło zostanie wykradzione, Twoje konto i tak będzie bezpieczne – dzięki dwuetapowej weryfikacji logowania.

Zoho to także przede wszystkim wygodna i intuicyjna poczta internetowa (w przeglądarce), ale także przejrzysta aplikacja zarówno desktopowa, jak i mobilna. Masz dostęp do swojej firmy z każdego urządzenia!

Poczta e-mail

Zwiększ bezpieczeństwo maili firmowych

Maile przychodzące do Ciebie i wysyłane z Twojej Firmy będą szyfrowane, co oznacza, że osoby trzecie nie będą w stanie przejąć ich w drodze do adresata. To niezwykle ważne, ponieważ jak sam pewnie wiesz, w mailach przesyła się faktury i inne dane wrażliwe, które mogą wpaść w niepowołane ręce.

Bezpieczne maile to podstawa w obecnych czasach, gdzie wszystko powinno być zgodne z politykami prywatności i innymi regulaminami. Pamiętaj o tym przy wyborze klienta pocztowego dla Twojej Firmy.

Zadbaj o profesjonalną pocztę e-mail
w swojej firmie

Wypełnij nasz formularz i skorzystaj z kompleksowej pomocy

Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności.