Współpracujemy z SeoHost

Ultraszybkie serwery, na których powstanie Twoja strona internetowa.

SEOHOST

Dlaczego szybkość serwera jest ważna?

Od jakości hostingu, który wybierzesz bezpośrednio zależy szybkość Twojej strony internetowej. W tym przypadku SeoHost zapewnia bezkonkurencyjną prędkość ładowania, często nieporównywalnie szybszą niż konkurencyjne, popularne hostingi. Wiemy to z własnego doświadczenia, ponieważ już od wielu lat na potrzeby naszych klientów wykorzystujemy wyłącznie serwery SeoHostu.

Strona zbudowana na konkurencyjnym hostingu

Strona zbudowana na SeoHost

Niezawodnie szybkie

Dopasowane do Twoich potrzeb

Regularne kopie danych

Pełne bezpieczeństwo hostingu

SEOHOST

Czym jest SeoHost?

SeoHost to firma zajmująca się już od wielu lat serwerami, hostingami i dystrybucją domen. Od samego początku skupiali się na tym, aby maksymalnie podnosić szybkość stron internetowych – oferując przy tym możliwie najniższe ceny.

Poza zaawansowaną technologicznie strukturą, SeoHost to także pełne wsparcie techniczne o każdej porze dnia i nocy, 365 dni w roku – szczególnie istotne w przypadku sklepów internetowych, gdzie czas to pieniądz.

Sprawdź jak działa SeoHost

SeoHost.pl

Zalety korzystania z SeoHost

Wysoka stabilność serwera

W przypadku każdej strony – bez wyjątku – ważne jest, aby była dostępna zawsze, kiedy wyszukuje jej klient. Zwłaszcza w przypadku e-sklepów nie możesz pozwolić sobie na to, aby występowały problemy z dostępnością do strony. SeoHost gwarantuje niezawodność, a o ewentualnych planowanych pracach poinformuje Cię wcześniej. Same prace serwisowe nie trwają długo i przeprowadzone są szybko, dzięki czemu nie traci na tym Twój biznes.

Pełna przejrzystość i bezpieczeństwo danych

SeoHost to nie tylko hosting. To prawdziwe Centrum Danych, co oznacza, że spełnia wszystkie specyfikacji i standardy technologiczne. Między innymi mówimy tutaj o niezależnych źródłach zasilania, czy systemach podtrzymywania napięcia – wszystko w celu utrzymania pracy serwerów w przypadku braku prądu z sieci. Podobnie wygląda to w przypadku połączenia internetowego – serwerownia SeoHost połączona jest linią światłowodową z aż trzema dostawcami, które zapewniają ciągłe połączenie.

Bezpłatna możliwość migracji z innego serwera

Jeśli masz wykupione miejsce w innym hostingu, bez problemu przeniesiesz wszystko na szybsze serwery – co więcej SeoHost zrobi to za Ciebie całkowicie bezpłatnie! Mowa tutaj zarówno o migracji stron internetowych, jak i skrzynek poczty elektronicznej.

Sam proces migracji danych w obrębie SeoHost jest już banalnie prostu. Załóżmy, że chcesz powiększyć przestrzeń dyskową, ponieważ Twoja Firma i strona rosną. Z powiększeniem pakietu poradzisz sobie bez problemu samodzielnie – to dosłownie kilka kliknięć!

Najwyższa szybkość na rynku

SeoHost, w celu zapewnienia najwyższej szybkości, zrezygnował zarówno ze standardowych dysków HDD, jak i szybszych od nich dysków SSD. Swoje serwery SeoHost konfiguruje samodzielnie w oparciu o wiedzę i doświadczenie, tym samym zdecydował się wyłącznie na wykorzystanie dysków NVMe, lecz nie w standardowej konfiguracji, a w postaci macierzy złożonych z tychże modułów.

Oprócz samego sprzętu równie ważne w kontekście szybkości jest także środowisko operacyjne serwerów – z tego względu cały hosting SeoHostu oparty jest na silnikach webowych Lite Speed, które dodatkowo przyśpieszają potężne podzespoły serwera.

Wypróbuj narzędzie SeoHost za darmo!

Zamień osoby odwiedzające Twoją stronę w klientów.