Współpracujemy z
Akustonic

Popraw akustykę Twojego wnętrza eleganckimi panelami

Akustonic

Dlaczego akustyka w pomieszczeniu jest ważna?

Odpowiednia akustyka wnętrza ma ogromne znaczenie dla Twojego komfortu, jakości dźwięku, a nawet bezpieczeństwa. Dzięki odpowiedniemu wyciszeniu pomieszczenia unikniesz problemów, które powoduje zbyt duże natężenie hałasu – chodzi oczywiście o stres, przemęczenie, czy trudności z utrzymaniem uwagi.

Dobra akustyka w biurze czy studio to także klucz do uzyskania wysokiej jakości dźwięku na nagraniach. Jeśli więc tworzysz treści wideo, panele akustyczne to to, czego potrzebujesz.

Dodatkowym atutem paneli Akustonic jest również ich walor estetyczny. Projektowane od A do Z różnorodne wzory, kolor i materiały pozwolą wprowadzić do Twojego biura nowoczesny i elegancki klimat, który z całą pewnością przyciągnie uwagę klientów.

Zaprojektowane od A do Z przez Akustonic

Wysoka jakość, którą słychać (dosłownie)

Panele akustyczne Akustonic

Panele akustyczne z atestami i certyfikami

Gwarancja skuteczności działania

Akustonic

Czym jest Akustonic?

Akustonic to profesjonalna firma, z którą współpracujemy już od wielu lat. Każde z naszych biurowych pomieszczeń wyposażyliśmy już w ich panele i szczerze możemy powiedzieć – naprawdę słychać różnicę.

Największym atutem Akustonic jest z całą pewnością jakość ich produktów – wszystkie z nich są tworzone ręcznie. Również ich projekty przygotowywane są od zera przez samego właściciela. To właśnie nazywa się firma z pasją!

Zalety korzystania z paneli akustycznych

Perfekcyjna akustyka wnętrza

Panele akustyczne skutecznie redukują hałas i echo, dzięki czemu uzyskasz w pomieszczeniu perfekcyjną akustykę. Wyeliminowanie echa pozytywnie wpłynie na jakość dźwięku oraz komfort użytkowania Twojego biura. Unikniesz tym samym problemów związanych z nadmiernym hałasem – unikniesz stresu, zmęczenia i łatwiej będzie Ci skupić uwagę.

Zwiększona estetyka

Panele to nie tylko poprawienie akustyki, ale również zwiększają estetykę. Dzięki różnorodnym wzorom i kolorom panele akustyczne mogą wprowadzić do pomieszczeń nowoczesny, elegancki i oryginalny wygląd. Dzięki temu, że panele te są dostępne w różnych kolorach, wzorach i kształtach dopasujesz je do łatwo do każdego wnętrza i różnych zastosowań.

Poprawa jakości pracy

Hałas to jeden z największych wrogów pracowników – zwłaszcza jeśli chodzi o pracę w biurze przy ruchliwej ulicy. Wyciszenie pomieszczenia pozwoli Ci uniknąć problemów zdrowotnych generowanych przez hałas, jednocześnie spełnisz wszelkie normy dopuszczalnego poziomu hałasu. Zwiększ efektywność i komfort pracy Twój i Twoich pracowników dzięki panelom akustycznym!

Stwórz przyjemną atmosferę w biurze

W miejscu pracy dobre relacje między pracownikami są kluczowe, a dobra akustyka pomieszczenia naprawdę wpływa na poprawę komunikacji. Panele akustyczne pomogą Ci stworzyć spokojną i przyjemną atmosferę do pracy w biurze, co przełoży się także na wydajność i satysfakcję z pracy. To także idealne rozwiązanie do sal konferencyjnych, gdzie ważne jest, aby każdy słyszał wszystko wyraźnie.

Popraw akustykę swojego pomieszczenia

Sprawdź ofertę paneli akustycznych