Obróbka zdjęć

Ożyw swoją markę korzystając z
profesjonalnej obróbki zdjęć

Fotografia

Dlaczego obróbka zdjęć jest
ważna w biznesie?

Dobrej jakości zdjęcia to jedno, ich odpowiednia obróbka to drugie. Nie pozwól, żeby Twoje zdjęcia odrzucały od Twojej Firmy.

Odpowiednie postprocesowanie zdjęć jest w określonych przypadkach nawet ważniejsze, niż dobre wykonanie fotografii, ponieważ pozwala jeszcze lepiej uwypuklić wszystkie zalety.

Obróbka zdjęć to także przycięcie ich do odpowiednich proporcji i kompresja ich rozmiarów bez straty na jakości. Takie obrobione zdjęcia będą idealne na Twoją stronę internetową, profil na Facebooku i Instagramie, czy do reklamy.

Fotografia

Nie pozwól, aby słaba jakość zdjęć odbierała Ci szansę na sukces

Z własnego doświadczenia wiemy, jak zdjęcia wpływają na marketing firm naszych klientów. Niewyraźnie, szare, nijakie zdjęcia zwyczajnie powodują, że potencjalni klienci nie są chętni kliknąć w reklamę w internecie.

Wykorzystując takie zdjęcia w reklamie zwyczajnie „przepalasz” budżet reklamowy i odbierasz sobie szasnę na większą ilośc ruchu na stronie, a tym samym na sukces.

Fotografia

Stwórz niezapomniane wrażenie na swoich klientach

Widoczne jest to zwłaszcza w e-commerce, kiedy klienci często kupują produkty wzrokiem. Posłużymy się tutaj przykładem jednej z naszych klientem – producentki świec sojowych.

Wcześniej na jej stronie znajdowały się wyłącznie typowe zdjęcia produktowe – zrobione na białym tle. Takie same jak 90% konkurencji, prawda? W celu optymalizacji liczby konwersji i skuteczności kampanii reklamowych w Meta i Google postanowiliśmy ulepszyć te zdjęcia.

Finalnie po obróbce, każde zdjęcie produktowe zawierało po lewej stronie pasek, około 20% szerokości zdjęcia, który przedstawiał zapach konkretnej świecy. Z perspektywy użytkownika w reklamie dodało to unikatowości, ale przede wszystkim użytkownik ten od razu wiedział jaki zapach świecy widzi. Efekt? Wzrost konwersji o 54%. Tak, o ponad połowę.

Fotografia

Wyróżnij się na tle konkurencji
dzięki obróbce zdjęć

Jakie zdjęcia ma Twoja konkurencja? Nudne, zwykłe, świetne, a może takie, które sprawiają, że sam chciałbyś coś od nich kupić?

Profesjonalna obróbka zdjęć, dopasowana do Twoich potrzeb pozwoli Ci być lepszym od konkurencji na wielu płaszczyznach. To Twoja szansa zarówno na bardziej konwertującą stronę internetową, skuteczniejsze reklamy na Facebooku, czy wysokiej jakości remarketing w Google. Brzmi dobrze, prawda? I tak samo wygląda – dosłownie.

Fotografia

Lightroom i Photoshop w rękach specjalistów

Sam możesz obrobić swoje zdjęcia – jasne, ale czy masz odpowiednią wiedzę marketingową?

Powierzając obróbkę zdjęć specjalistom możesz mieć pewność, że otrzymasz to, czego oczekujesz. Specjaliści marketingu i fotografii zajmą się Twoimi zdjęciami tak, aby jak najbardziej zachęcały do skorzystania z Twoich usług i/lub kupna Twoich produktów.

Działamy wyłącznie na profesjonalnych programach, co sprawia, że Twoje zdjęcia będą najwyższej możliwej jakości – lepiej się na da.

Połączenie w naszej pracy programów Lightroom i Photoshop sprawia, że możemy zapewnić Ci kompleksową usługę, która wyróżni Cię na tle konkurencji i pozwoli przyciągnąć do Ciebie nowych klientów.

Fotografia

Obróbka zdjęć to inwestycja,
która się opłaca

Bez względu na to, do jakiego zastosowania potrzebujesz zdjęć możesz zaufać profesjonalistom, którzy znają się na tym, co robią.

Dostosowanie zdjęć do ich zastosowania i umiejscowienia to jeden z najważniejszych elementów marketingów, który ma kluczowy wpływ na sprzedaż w Twojej Firmie.

Obróbka zdjęć to inwestycja, która pozwoli Ci zwiększyć zyski w Twojej Firmie. Zwiększ sprzedaż, zaangażowanie użytkowników i popraw odbiór Twojej Firmy w oczach użytkowników.

Efektywne fotografie, skuteczna promocja

Wypełnij nasz formularz i zamów swoją profesjonalną sesję już dziś.

Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności.