Chcesz sprzedawać więcej?
Wybierz Google Ads

Nie obiecujemy efektów z powietrza, pokazujemy na liczbach ile trzeba zainwestować i dlaczego.

Google ADS

Czy Google Ads będzie dobrym rozwiązaniem dla Ciebie?

Google Ads to aktualnie najpopularniejszy system reklamowy na świecie. Jednocześnie w przypadku większości branż, okazuje się on także najskuteczniejszy w pozyskiwaniu nowych klientów.

Pamiętaj, że skuteczne reklamy to takie, które przyniosą zysk Twojej Firmie, a sama skuteczność nie bierze się znikąd. To lata praktyki i doświadczenia specjalistów marketingu przełożone na stworzenie idealnej kampanii reklamowej dla Twojego Biznesu.

Jeśli zatem chcesz dalej rozwijać firmę i pozyskiwać więcej klientów, Google Ads to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Google Ads

Dlaczego warto korzystać z Google Ads?

Jeśli zdecydujesz się na wykorzystanie Google Ads możesz mieć pewność, że przyczyni się to znacząco do rozwoju Twojej Firmy.

Wyobraź sobie, że prowadzisz sklep internetowy z kawą i chcesz właściwie natychmiastowo podnieść sprzedaż. W tym celu musisz dotrzeć do osób poszukujących ziaren kawy. Jak zrobić to najszybciej i najbardziej precyzyjnie? Wykorzystując Google Ads.

W tym konkretnym przypadku najlepiej sprawdziłaby się reklama w w wyszukiwarce Google oraz reklama produktowa, ponieważ da Ci to możliwość dotarcia do osób, które szukają konkretnych fraz, np. „kawa ziarnista średnio palona”.

Korzyść dla Twojego biznesu jest prosta – już w kilka chwil po rozpoczęciu kampanii reklamowej na Twoją stronę dotrą osoby, które zainteresowane są zostawieniem pieniędzy.

Google ADS

W czym Google Ads jest lepsze od pozycjonowania?

Zależność jest prosta. Jeśli potrzebujesz klientów od zaraz – wybierz Google Ads, jeśli masz już zaplecze finansowe i możesz poczekać na efekty kilka-kilkanaście miesięcy – wybierz pozycjonowanie.

Zwrot z wykorzystania Google Ads zobaczysz natychmiast, chociażby bo samym wzroście ruchu na stronie. Efekty SEO to w większości przypadku zupełna odwrotność działań reklamowych, ponieważ widoczne są dopiero po dłuższej współpracy. To właśnie dlatego pozycjonowanie polecamy raczej większym firmom z pewnym zapleczem finansowym, ponieważ upłynie dużo czasu zanim ich strona znajdzie się na szczycie listy wyników wyszukiwania.

Google ADS

Co zyskujesz dzięki
Google Ads?

Google Ads, jak już pewnie wiesz, zapewni Ci klientów praktycznie natychmiast.

  • Zbudujesz bazę odbiorców do remarketingu
  • Lepsza widoczność marki
  • Wysokiej jakości ruch na stronie
  • Zwiększenie liczby konwersji

Zbudujesz bazę do remarketingu

Nie wszystkie osoby, które wejdą na stronę od razu zdecydują się na zakup, otwiera Ci to drogę do budowania remarketingu.

Lepsza widoczność Twojej marki

Dobra konfiguracja kampanii pozwoli Ci na wyświetlanie się na szczycie wyników wyszukiwania.

Wysoka jakość ruchu na stronie

Twoje reklamy trafią wyłącznie do osób zainteresowanych Twoim produktem lub usługą, a to oznacza, że współczynnik konwersji będzie wysoki.

Zwiększenie liczby konwersji

Głównym celem działań zawsze będzie przyniesienie zwrotu Twojej Firmie – razem to osiągniemy.

Google ADS

Co stracisz, jeśli nie skorzystasz?

Przede wszystkim musisz pamiętać, że Twoja konkurencja jest już obecna w Google Ads, co prowadzi do tego, że to oni są widoczni, a nie Ty. Tracisz więc nie tylko samą widoczność, ale także klientów na rzecz konkurencji. Jednocześnie nie prowadząc działań w kanałach Google tracisz szansę na dotarcie do potencjalnych klientów Twojej Firmy, którzy zainteresowani są tym co robisz.

Przemyśl więc, czy wolisz sam zdobywać nowych klientów dzięki wykorzystaniu Google Ads, czy raczej oddasz pełne pole do popisu konkurencji. Co będzie lepsze dla Ciebie? Odpowiedź jest jedna.

Google ADS

Kiedy powinieneś zacząć korzystać z Google Ads?

Na dobrą sprawę każdy moment rozpoczęcia działań reklamowych, które przyniosą pozytywny efekt dla Twojej Firmy jest dobry. Zawsze jest przecież czas na rozwój, prawda?

Rozpoczęcie współpracy w zakresie Google Ads to prosta droga do pozyskania nowych klientów w relatywnie krótkim czasie. Jeśli chcesz się dalej rozwijać – potrzebujesz klientów, bez nich prowadzenie firmy to ciągłe stanie w miejscu.

Zacznij wyświetlać się na pierwszej pozycji w Google już teraz!

Pozyskuj klientów od zaraz

Wypełnij formularz i skorzystaj z reklam w Google

Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności.

Jeszcze nie pobrałeś E-Booka?