Współpracujemy z Callback24

Pomożemy Ci zwiększyć liczbę rozmów sprzedażowych nawet o 30%!
Załóż darmowe konto!

CALLBACK24

Jak zwiększymy Twoją sprzedaż?

Wdrożymy mechanizmy wzywające do akcji
Widget, Pop-up, Exit Pop-up zachęcą do pozostawiania numeru telefonu. A odpowiednie komunikarty pozwolą pozyskiwać klientów również poza godzinami pracy.

Zwiększymy jakość obsługi klienta i skuteczność konsultantów
Błyskawiczny kontakt i różnorodne kanały komunikacji pozwolą budować pozytywne doświadczenia u Twoich klientów. A klient zadowolony i zaopiekowany to większa szansa na lojalność i kolejne zakupy. W panelu zobaczysz raport z pracy Twojego działu.

Zoptymalizujemy Twoje kampanie
Zmniejszymy koszt pozyskania klienta poprzez zwiększenie konwersji na stronie. Pokażemy ścieżki zakupowe klientów i wpływ callback24 na ich decyzje zakupowe.

Trzy kanały komunikacji widget, chat, e-mail

Aplikacja mobilna dzięki której zyskasz kontrolę nad zapytaniami telefonicznymi w swojej firmie

Calback24 to również

Możliwość oddzwonienia do klientów z reklamy na Facebooku w 15 sekund

Zwiększenie wartości koszyka w sklepach internetowych do 169%

CALLBACK24

Czym jest Callback24

Widget słuchawki na stronie
Każda osoba odwiedzająca Twoją stronę internetową jest Twoim potencjalnym klientem. Daj jej szansę na błyskawiczny kontakt z Tobą, umieszczając widget słuchawki na stronie internetowej. Oddzwaniaj do klientów w ciągu 15 sekund i zwiększ konwersję o 5%! W każdej chwili możesz edytować kolorystykę, tekst i umiejscowienie widgetu.

Sprawdź jak działa Callback24

Zalety korzystania z Callback24

Generuj więcej połączeń ze strony internetowej

Odbierz do 30% więcej połączeń, dzięki skutecznym mechanizmom wzywającym do akcji. Włącz niewielki widget słuchawkę i daj szansę odwiedzającym na kontakt z Tobą. Zaimplememtuj wyskakujący pop up, aby zachęcić do pozostawienia numeru telefonu. Zaskakuj osoby opuszczające Twoją stronę atrakcyjnymi promocjami – wykorzystując exit pop-up.

Analizuj skuteczność prowadzonych rozmów

Odsłuchuj nagrane rozmowy, porównuj czas ich trwania oraz efektywność pracowników. Badaj wykorzystanie tagów (nowa sprzedaż, upselling, reklamacja, kampania). Sprawdzaj, które rozmowy zakończyły się sucesem i na tej podstawie doszkalaj pozostałych pracowników.

Zbadaj efektywność prowadzonego marketingu

Badaj, które kanały marketingowe dostarczają Ci najwięcej połączeń od klientów. Dowiedz się, które kampanie są najskuteczniejsze i to tam przekieruj swój budżet. Modyfikuj kampanie, wykluczaj nieefektywne słowa kluczowe, optymalizuj kampanie w oparciu o call tracking!

Automatyzuj procesy sprzedażowe
(API, integracje)

Gromadź wszystkie dane klientów w jednym miejscu. Zrewolucjonizuj swoją sprzedaż i istotnie skróć czas obsługi klienta. Wykorzystuj pozyskane dane w kampaniach marketingowych i na bieżąco badaj ich skuteczność. Integrujemy się z SALESmanago, Enova365, HubSpot i Pipedrive (zapytaj o dedykowaną integrację).

Wypróbuj narzędzie Callback24 za darmo!

Zamień osoby odwiedzające Twoją stronę w klientów.

Jeszcze nie pobrałeś E-Booka?