Kopie Zapasowe Stron

Zwiększ bezpieczeństwo swojej strony internetowej. Żadna awaria nie będzie Ci straszna.

Backupy – kopie zapasowe

Dlaczego strona potrzebuje backupów?

Każda strona powinna mieć tworzone regularne kopie zapasowe, ponieważ zabezpiecza to przed potencjalnymi atakami hakerskimi i utratą danych.

Posiadając backup strony możesz w mgnieniu oka przywrócić jej prawidłową wersję, unikając przy tym przestojów w sprzedaży.

Co więcej, kopie zapasowe chronią przed utratą cennych informacji, zdjęć, plików oraz samej bazy danych zapewniając tym samym spokój i pewność, że strona będzie funkcjonowała bez przerw.

Backupy – kopie zapasowe

Maksymalne bezpieczeństwo Twojej strony

Regularne i pełne kopie plików strony oraz jej bazy danych powinny być podstawą działań mających na celu zapewnienia bezpieczeństwa Twojej witryny. Doskonale to rozumiemy, dlatego opracowaliśmy autorski system tworzenia kopii zapasowych oraz wykrywania certyfikatu SSL.

Oznacza to, że w przypadku awarii Twoją stronę przywrócimy momentalnie, a informację o ewentualnym braku SSL otrzymasz mailowo w zaledwie kilka sekund po jego wygaśnięciu.

Backupy – kopie zapasowe

Chroń stronę przed utratą danych klientów

Sklepy internetowe mają szczególne zadanie – chronić dane klientów. W przypadku awarii lub ataku hakerskiego takie dane mogą łatwo trafić w niepowołane ręce, dlatego warto stronę nie tylko odpowiednio zabezpieczyć, ale również zadbać o jej możliwie najszybsze przywrócenie do w pełni bezpiecznej wersji.

Bezpieczeństwo klientów stoi zawsze na pierwszym miejscu, zarówno dla Ciebie, jak i dla nas. To właśnie dlatego nasz system jest odpowiednio szyfrowany, aby kopie zapasowe były w 100% bezpieczne.

Backupy – kopie zapasowe

Otrzymuj informację o braku SSL na stronie

Czy wiesz, jak ważny dla klientów jest certyfikat SSL? Na niektórych stronach mogłeś zauważyć, że po jej otwarciu wyświetla się monit informujący o niebezpiecznej domenie – to właśnie widzi klient, jeśli na Twojej stronie nie ma ważnego certyfikatu SSL.

Czy to sprawia, że klient opuszcza Twoją stronę? Z całą pewnością – zwyczajnie tracisz wtedy klientów.

Korzystając zatem z naszego systemu kopii zapasowych otrzymasz mail informujący o braku ważnego certyfikatu SSL już kilka sekund po jego wygaśnięciu.

Masz stronę? Potrzebujesz backupów!

Wypełnij nasz formularz, a my zadbamy o Twoją stronę.

Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności.