Sklepy internetowe

Rozwijaj sprzedaż w internecie z profesjonalnym sklepem.
W 100% Twój, bez ukrytych kosztów.

Sklepy internetowe

Twój własny sklep internetowy, bez abonamentu

Chcesz rozpocząć sprzedaż swoich produktów w internecie? Teraz jest na to najlepszy moment! Stworzymy dla Ciebie w pełni autorski sklep internetowy, bez ukrytych kosztów, bez miesięcznych abonamentów i co najważniejsze – w pełni Twój.

Nie musisz ograniczać się to zamkniętego systemu sklepu, nasze sklepy tworzymy w oparciu o WordPress połączony z WooCommerce. Dzięki temu możesz w każdej chwili zmienić dosłownie każdy element Twojego sklepu.

Sklepy internetowe

Wykorzystaj potencjał i zwiększ swoją sprzedaż

Internet to ogromny i pojemny rynek, na którym z całą pewnością znajdziesz swoją niszę i swoich klientów. Własny sklep daje Ci niepowtarzalną okazję uzyskania unikatowości przewyższającą konkurencję – od autorskiego projektu graficznego, przez zoptymalizowaną budowę pod kątem zarówno SEO, jak i UX oraz UI, kończąc na tym, że sklep jest w pełni Twój.

Zacznij sprzedawać już teraz, bez żadnych ograniczeń.

Sklepy internetowe

Własny sklep internetowy – czy to się opłaca?

Jak najbardziej. Odpowiednio kierowany na sklep ruch z reklam będzie odpowiadał za sprzedaż, a fakt, że sklep jest twój – bez abonamentu – gwarantuje Ci, że cały zysk ze sprzedaży zostaje w Twojej Firmie. Bez prowizji, marż i innych ukrytych kosztów. Za sklep internetowy zapłacisz raz i zrobisz z nim co chcesz.

Najlepszym wskaźnikiem tego, czy sklep internetowy się opłaca będą firmy, które działają wyłącznie w internecie. Najlepszym przykładem będzie rozwój jednego z naszych klietów – firmy Meble Dobbek, które po wdrożeniu nowego, nowoczesnego sklepu zarejestrowało wzrost o ponad 527% obrotu. Sprawdź pełne Case Study.

Sklepy internetowe

Sklep zaprojektowany tak, aby sam sprzedawał

Kluczowym elementem, na który poświęcamy najwięcej czasu podczas budowy sklepu internetowego jest odpowiednie zaplanowanie ścieżki klienta. Rzecz w tym, aby zrobić to w taki sposób, aby przeprowadzić użytkownika dosłownie jak za rękę od produktu do finalizacji zakupu.

Duży wpływ ma na to zastosowanie najlepszych technik UX i UI, dzięki którym klient podświadomie wie, gdzie ma kliknąć, aby osiągnąć zamierzony cel. Jednocześnie niezwykle ważne są techniki marketingowe wykorzystane podczas tworzenia sklepu internetowego, ponieważ pozwala to na utrzymanie uwagi użytkownika na stronie oraz jasne przekazanie mu korzyści wynikających z zakupu właśnie w Twojej Firmie.

Zobacz projekty, które już zdobywają klientów

Jak będzie wyglądać Twoja nowa strona?

  • Projekt strony www
  • Projekt strony www
  • Projekt strony www
  • Projekt strony www

Sklepy internetowe

Jak osiągnąć sukces na rynku e-commerce?

Nie ma na to jednego rozwiązania, jednak z całą pewnością z własnego doświadczenia możemy powiedzieć, że najważniejsza jest właśnie strona sklepu internetowego. Trzeba pamiętać, że to właśnie jest miejsce dokonywania zakupów – to nie reklama sprzedaje, a właśnie strona. Celem reklamy jest jedynie doprowadzenie potencjalnego klienta do sklepu i na tym kończy się jej rola. To od tego co znajdzie na sklepie, jak on wygląda i jak bardzo jest intuicyjny zależy to, czy sprzedasz swoje produkty.

Jednocześnie w internecie panuje coraz większa konkurencja, a zatem Twój sklep internetowy musi wyróżnić się spośród konkurencji. Najwygodniej dla Ciebie będzie zrobić to właśnie wykorzystując nowoczesny sklep internetowy.

Sklepy internetowe

Sklep internetowy stworzony dla Twoich Klientów

Czy wiesz, że sklep wcale nie musi się podobać Tobie? To trochę przewrotne, ale to prawda. Ma on się przede wszystkim podobać Twoim Klientom, ponieważ wzbudzi to większe zainteresowanie i zaufanie, co z kolei przełoży się bezpośrednio na sprzedaż.

O co chodzi zrozumiesz dokładnie, kiedy przejrzysz kilka sklepów sprzedających te same produkty. Część z nich będzie zwyczajnie brzydka, na niektórych będą niedziałające elementy, inne będą zupełnie nieintuicyjne, ale znajdziesz również takie, które będą jakby skrojone specjalnie pod Ciebie – który z nich wybierzesz?

Chcesz mieć profesjonalny sklep internetowy?

Wypełnij brief abyśmy mogli dowiedzieć się o założeniach Twojego E-commerce. Przygotujemy wstępną propozycję i wrócimy do Ciebie z odpowiedzą.

2. Czy posiadasz preferowane rozwiązanie technologiczne na którym oczekujesz zbudowanego sklepu?
3. Ilość wersji językowych?
4. Czy posiadasz zdjęcia i opisy produktów?
4.1. Produkty chcesz wstawiać:
5. Czy posiadasz projekt graficzny?
6. Czy chcesz integrować zewnętrzny system magazynowy/sprzedaży?
7. Czy posiadasz wykupiony adres/domenę?
8. Czy posiadasz wykupiony serwer www/hosting?
9. Czy posiadasz zaprojektowany logotyp?
10. Czy chcesz na sklepie stosować stawki podatkowe? Pozwala to wyświetlać ceny netto/brutto.
11. Integracje zewnętrzne:
12. Integracje wewnętrzne:
13. Funkcjonalności które Cię interesują:
14. Płatności:
15. Dostawy
16. Rozwiązania Marketingowe