Agencja Reklamowa Płock

Jesteśmy w czołówce

Płock – nasze miasto

Wywodzimy się z ziemi płockiej i tu jest nasze serce i nasza siedziba. To w Płocku stawialiśmy pierwsze kroki, i pomimo wyjazdów w różne części kraju za zleceniami nie podjęliśmy decyzji o zmianie lokalizacji w pogoni za kontraktami.

OFERTA REKLAMOWA

ROZWIĄZANIA MARKETINGOWE DLA BIZNESÓW LOKALNYCH

Kampanie Google Ads

Jeżeli chcesz aby klienci trafili właśnie do Ciebie to jest to jedno z najlepszych rozwiązań marketingowych.

Kampanie Google Ads (dawniej kampanie AdWords) zapewniają regularny napływ nowych klientów.

Ten typ reklamy jest idealny dla każdej firmy, która potrzebuje stałego napływu nowych klientów.

Wizytówki na mapach Google

Nie potrafimy wyobrazić sobie sprawnie działającego lokalnego biznesu, którego nie można odnaleźć na mapach.

Jednak nie wystarczy na nich istnieć, bo mapy pełne są nic nie wartych wizytówek, które posiadają błędne informacje i nieaktualne zdjęcia.

Wiemy jak tworzyć wizytówki które wyróżniają się pod każdym względem, dzięki czemu skutecznie pozyskują klientów.

Kampanie Facebook Ads

Kiedy w Twoim biznesie wiele zależy od długotrwałych relacji z klientem dobrze prowadzony marketing w Social Mediach to absolutna konieczność.

Utrzymywanie świadomości stałego klienta w umiejętny sposób jest zazwyczaj tańsze, niż organizowanie nowych kampanii reklamowych skierowanych na pozyskanie nowych klientów.

Skuteczna strona WWW

Większość firm posiada strony internetowe. Jednak niewiele z tych stron internetowych potrafi przekonać odwiedzającego, że warto skorzystać z usług danej Firmy.

Tak jak nie każdy samochód „mówi” do Ciebie i zachęca do jazdy.

Jeśli zależy Ci na stronie która stanie się Twoim najlepszym sprzedawcą pozyskującym klientów 24/7, zapytaj nas o sprzedającą stronę internetową.

W 2 minuty pokażemy Ci różnice pomiędzy innymi stronami WWW, a tymi które my wykonujemy.

Marketing PRO

Nie lubimy się chwalić, robią to za nas nasi klienci. Od prawie 10-ciu lat jesteśmy Oficjalnym Partnerem Google w marketingu i pierwszym w Płocku.

Od momentu pozyskania tego statusu utrzymujemy go nieprzerwanie dostarczając wysokiej jakości wyniki dla naszych klientów (nasi klienci muszą zarabiać z naszych kampanii) jest to warunek konieczny dla utrzymania tego wyróżnienia.

Tworzymy jakość również przez to, jak realizujemy zlecenia. Klient jest naszym partnerem, z którym dzielimy się wiedzą i know-how na temat tego co będziemy robić. W perspektywie czasu pozwala to osiągać lepsze wyniki niż izolowanie klienta od „wiedzy tajemnej”

Dlaczego warto się reklamować ?

NIE CZYTAJ DALEJ JEŚLI UWAŻASZ, ŻE MASZ WYSTARCZAJĄCĄ ILOŚĆ KLIENTÓW.

Każdego dnia są osoby, które szukają sposobu na zaspokojenie swoich potrzeb w różnych sferach. Jedni potrzebują butów, ktoś inny zjeść coś na mieście w przerwie pomiędzy innymi aktywnościami w ciągu dnia. Są też osoby, które mają potrzebę wynikającą ze zdarzenia losowego, np awarii samochodu.

Po chwili zastanowienia łatwo jest podzielić takich ludzi na dwie grupy. Ci pierwsi posiadają motywację wewnętrzną, a drudzy zewnętrzną. Do motywacji wewnętrznych zaliczymy chęć posiadania nowych butów, która wiąże się z zaspokojeniem pewnego rodzaju emocji. Do motywacji zewnętrznej zaliczymy zepsuty akumulator, który nie pozwala używać auta. To czynniki zewnętrzne zmuszają te osoby do poszukiwania rozwiązania problemu.

W przypadku motywacji zewnętrznej zakup zazwyczaj realizowany będzie w dość krótkim czasie i nastąpi pod wpływem impulsu, którym może być bliskość odpowiedniego sklepu, lub łatwość jego odnalezienia i skutecznego kontaktu. W takich przypadkach po prostu musisz być łatwy do odnalezienia – w przeciwnym razie ten klient kupi u Twojej konkurencji.

Zakupy produktów lub usług dyktowane motywacją wewnętrzną potrafią być rozwleczone w czasie na wiele dni, tygodni, a czasem nawet miesięcy w zależności od intensywności tej potrzeby i ceny, którą trzeba będzie zapłacić.

W każdym z powyższych przypadków trzeba podejść do marketingu w zupełnie inny sposób. Jeśli ktoś chce Ci robić reklamę, bez analizowania tego aspektu dla Twojego przypadku, produktu bądź usługi – z pewnością zmarnuje Twój budżet.

Agencja Reklamowa – czy warto z niej korzystać ?

A dlaczego klient powinien korzystać z Twoich usług?

Jeśli prowadzisz sklep, sprzedajesz obuwie albo artykuły spożywcze – przecież klient mógłby sam sobie pojechać i kupić te produkty od producenta lub dystrybutora.

Jeśli prowadzisz restaurację, ale zastanawiasz się dlaczego masz płacić komuś za obsługę marketingu – pomyśl o tym, że przecież Twoi klienci również mogą sobie ugotować w domu…

Ale to wcale nie jest najważniejszy powód. Zastanów się dlaczego klienci korzystają ze sklepów z obuwiem, ze sklepów spożywczych, z restauracji? Przecież mogliby zaspokoić te potrzeby samodzielnie. Również samodzielnie mogą położyć sobie płytki w łazience, gładzie w salonie, i wyremontować zepsuty silnik w aucie.

Każdy z nas powierza różne zadania osobom, które się znają na tym co robią. Płacąc za buty – płacisz również za to, że ten ktoś zebrał dla Ciebie w jednym miejscu bardzo szeroki wybór marek i modeli. Płacąc w restauracji płacisz nie tylko za składniki, ale również za ich odpowiednie przygotowanie, przyprawienie i podanie. Ważna jest również atmosfera miejsca, i to, że nie musisz zmywać naczyń po posiłku. Dokładnie te same zasady obowiązują przy każdej innej potrzebie za której zaspokojenie płacimy każdego dnia.

Tak jak możesz położyć sobie płytki w łazience – tak samo możesz prowadzić swój marketing. W obu przypadkach jeżeli nie jesteś specjalistą, poniesiesz koszty straconego czasu, materiału, wyciągania wniosków, jeszcze większej ilości czasu, nauki i ponownej pracy oraz materiałów. Ostatecznie i tak poprosisz profesjonalistę o zrobienie tego raz, a porządnie.

Agencja Marketingowa – (mówię o takiej prawdziwej) nie zajmie się tylko „puszczeniem kampanii” bo to akurat możesz zrobić sobie sam, zajmie się przede wszystkim zdefiniowaniem Twoich celów biznesowych. Następnie ułoży plan marketingowy, który będzie miał na celu ich dostarczenie. Jeśli korzystałeś z usług marketingowych, ale ktoś wziął od Ciebie wynagrodzenie nie zadając przy tym wielu pytań o Twój biznes – cóż, to nie miało prawa się udać. Bo wiesz, robienie akcji reklamowej z okazji rozdawania za pół darmo zabiegów albo pizzy – to akurat nie jest nic trudnego, ale nie przynosi też oczekiwanego zwrotu z inwestycji.

Prawdziwy marketing ma za zadanie sprzedać Twoje produkty lub usługi drożej niż Twoja konkurencja, jednocześnie dostarczając Twoim klientom taki poziom satysfakcji, że pomimo wyższej ceny będą chcieli do Ciebie wracać.

Reklama w Płocku

Możesz to robić na własną rękę i narzekać, że to nie działa. Samemu możesz też położyć płytki w łazience.

Dla kogo są nasze usługi?

  • Dla firm, które oczekują STAŁEGO napływu nowych klientów

  • Dla firm, które potrzebują poważnej analizy sytuacji i wdrożenia konkretnych działań przynoszących konkretne efekty.

  • Kiedy wiesz, że masz świetny produkt lub usługę ale czujesz, że nie wykorzystujesz swojego potencjału, bo zbyt mało osób wie o Twojej ofercie.

  • Jeżeli potrzebujesz przejrzystej komunikacji i informacji zwrotnej na temat podejmowanych działań

Agencja Marketingowa z Płocka,
która podniesie Twoją sprzedaż

Umów się na bezpłatną konsultację, online lub stacjonarnie, Ty wybierasz.