Strony WWW

Responsywne w każdym calu

Potrzebujesz strony nie tylko ładnej, ale również takiej, która będzie sprzedawać?

Strony internetowe

Dlaczego warto mieć
stronę internetową?

W dzisiejszych czasach posiadanie firmowej strony internetowej jest czymś oczywistym. Niestety, część użytkowników uważa, że skoro robią zakupy w tradycyjnych sklepach oraz korzystają z usług bezpośrednio w lokalach, to własna strona internetowa jest zbędnym dla firmy. Sami wielokrotnie spotykaliśmy się z takim podejściem nie tylko klientów, ale również właścicieli firm. Pokażemy Wam, jakie są korzyści z posiadania strony internetowej, nawet wtedy, gdy biznes prowadzisz w świecie realnym oraz jak taka nowoczesna strona internetowa powinna wyglądać. Przede wszystkim bardzo ważne jest to, żeby nie odkładać jej budowy i publikacji na później, bo w zasadzie to jest główny problem – przedsiębiorcy uważają, że strona internetowa nie jest na tyle istotna, aby trzeba było natychmiast się nią zająć.

Aby konkurować na dzisiejszym rynku, potrzebujesz silnej obecności w Internecie, ponieważ to właśnie tam Twoi potencjalni klienci szukają informacji. Aby stworzyć perfekcyjną stronę internetową, musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, jaki jest cel Twojej strony internetowej oraz jakie korzyści może przynieść Tobie i Twojej firmie.

Strony internetowe

1. Po co Ci strona internetowa?

Pamiętaj, że strona internetowa jest obecnie najlepszym narzędziem marketingu. Prawie 80% Polaków używa smartfona z dostępem do Internetu, dzięki czemu masz zasięg potencjalnych 32 mln klientów. Na stronie internetowej możesz przedstawić ofertę, wesprzeć inne działania marketingowe lokalnie i, co ważniejsze, globalnie. Twoja strona internetowa jest dostępna 24/7, zawsze w zasięgu klienta. Dobrze zaprojektowana strona internetowa poprawi wizerunek firmy.

Strony internetowe

2. Jaki jest cel strony internetowej?

Tworząc perfekcyjną stronę internetową musisz zastanowić się, jaki jest jej cel. Chcesz zaprezentować ofertę swojego zakładu internetowego? Pomożemy Tobie stworzyć serwis internetowy, który będzie wizytówką Twojej firmy. Potrzebujesz kolejnego kanału dostępu do swoich klientów? Zaprojektujemy stronę internetową, która wspomoże zbieranie leadów i zwiększy liczbę zdobytych kontaktów. Jeżeli chcesz sprzedawać produkty lub usługi, to potrzebujesz sklepu internetowego i witryny e-commerce. Stworzymy konwertujący sklep, do którego klienci z chęcią powrócą. Może chcesz stworzyć portal społecznościowy i chciałbyś, aby użytkownicy założyli w nim konta i dzielili się własnymi spostrzeżeniami albo masz fundacje i chcesz aby inni dowiedzieli się o jej działaniach? Dla każdego z tych celów strona internetowa powinna zostać inaczej zaprojektowania. Profesjonalna agencja przygotuje stronę spełniającą Twoje oczekiwania, osiągającą zamierzone cele.

Strony internetowe

3. W jaki sposób Bee On Top może pomóc tworząc stronę internetową?

Nasza agencja pomoże Tobie dobrać odpowiednią technologię internetową do założeń Twojej strony. Razem z naszymi specjalistami zadecydujesz czy potrzebujesz tylko małej dedykowanej wizytówki czy może cały CMS. Możliwe, że w przyszłości sam zechcesz dodawać lub zmieniać treści na stronę, będziesz chciał wynająć freelancera lub powierzyć dalsza opiekę nad serwisem nam.
Nasi specjaliści graficy, web deweloperzy i copywriterzy przygotują dla Ciebie indywidualny projekt graficzny strony internetowej zgodny z Twoimi celami, wizją oraz potrzebami. Pomożemy Tobie wybrać serwer i, w razie potrzeby, adres www oraz zainstalować niezbędne oprogramowanie, a w końcu samą stronę.
Zoptymalizujemy UI strony, jej strukturę oraz wygodę użytkowania oraz UX, to znaczy sprawimy, aby doświadczenie i wrażenia użytkownika były jak najlepsze. Przygotujemy stronę zgodnie z najnowszymi wytycznymi SEO dla Google i innych wyszukiwarek, dzięki czemu Twoja strona znajdzie się na wysokich pozycjach w wynikach zdobywając więcej ruchu, a co za tym idzie także sprzedaży.
Napisz lub zadzwoń do nas, a dowiesz się, jak możemy Tobie pomóc.

Nasze projekty mobilnych stron WWW

 • Projekt strony dla Cukierni Malinowej

  Projekt strony dla Cukierni Malinowej

 • Projekt strony dla Car Detailingu

  Projekt strony dla Car Detailingu

 • Projekt strony dla gabinetu dentystycznego

  Projekt strony dla gabinetu dentystycznego

 • Projekt strony dla Kliniki Weterynaryjnej

  Projekt strony dla Kliniki Weterynaryjnej

 • Projekt strony dla Gabinetu Psychoterapii

  Projekt strony dla Gabinetu Psychoterapii

 • Projekt strony dla Cukierni Malinowej

  Projekt strony dla Cukierni Malinowej

 • Projekt strony dla Car Detailingu

  Projekt strony dla Car Detailingu

Strony internetowe

4. Jaki jest koszt profesjonalnej strony internetowej?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, ile kosztuje strona internetowa. Tak jak nie ma odpowiedzi, ile kosztuje samochód, mieszkanie czy dobry posiłek w restauracji. Wszystko zależy od oczekiwań i indywidualnych potrzeb. Można powiedzieć, że „sky is the limit” .

Stronę tworzymy na podstawie dokładnego wywiadu, który pozwala stworzyć idealnie dopasowaną do potrzeb stronę – narzędzie do sprzedaży. Przygotowaną na pozycjonowanie (SEO), na efektywny marketing oraz utrzymanie uwagi odwiedzającego.

Nie przepłacasz za zbędne funkcje i niepotrzebne „bajery”. Otrzymujesz idealnie dopasowany produkt, o doskonałej wartości dla Twojego biznesu.

Strony internetowe

5. Co dalej? Jak kontynuujemy współpracę?

Przygotowanie i postawienie nowej strony internetowej nie kończy Twoich działań w Internecie. Bee On Top nie pozostawia klienta samego sobie. Instalujemy na stronie Google Analytics i monitorujemy efektywność strony reagując na wszelkie wahania i zmiany. W zależności od szczegółów umowy, wspieramy działania pozycjonowanie SEO, koordynujemy również działania na innych kanałach marketingowych. Stronę internetową oraz Twoją obecność w Internecie możemy rozwijać także poprzez reklamy Google oraz na Facebooku i innych mediach społecznościowych. Tworzymy pełną synergię działań marketingowych, osiągając najlepsze wyniki.

Jeżeli chcesz poznać naszą ofertę, skontaktuj się z nami.

Chcesz mieć stronę, która da
Ci więcej klientów?

Wypełnij formularz, i niech strona WWW przestanie być wrogiem Twojego biznesu.

Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności.

Jeszcze nie pobrałeś E-Booka?