Współpracujemy
z Bonnie

Spersonalizowane świece dla Twoich klientów

Elegancki podarunek

Personalizowane świece dla klientów B2B

Szukasz podarunku dla klientów Twojej Firmy? Niezależnie od okazji, bardzo dobrym pomysłem jest sprezentowanie drugiej osobie świecy zapachowej o eleganckiej woni. To także idealna okazja, aby zwiększyć świadomość o Twojej marce, poprzez branding na opakowaniu.

Ekologiczne świece sojowe

Unikatowe prezenty dla klientów

Zdajesz sobie pewnie sprawę z faktu, jak ważna dla wizerunku Twojej firmy jest ekologia Waszych działań. Z tego też względu warto zadbać o to, by upominki, które dostarczysz klientom były w pełni przygotowane pod tym względem. Umiejętne przekazanie klientom informacji o tym, że produkty, które otrzymuje są ekologiczne z całą pewnością przyczyni się do poprawy odbioru Waszego wizerunku.

Eleganckie zapachy – idealny prezent dla klienta

Chcesz zaskoczyć i zadowolić swoich ważnych klientów? Wybierz eleganckie, zapachowe prezenty, które pozostaną w ich pamięci na długo. Te wyjątkowe świece personalizowane to nie tylko luksusowy dodatek, ale także doskonały sposób na wyrażenie wdzięczności i budowanie trwałych relacji biznesowych. Odkryj kolekcję ekskluzywnych świec naszego partnera Bonnie, z indywidualnym nadrukiem i przekonaj się, jak niezwykły prezent może stać się symbolem Twojego profesjonalizmu i dbałości o szczegóły.

Możliwe jest także utworzenie świec o innych zapachach oraz indywidualne stworzenie całkowicie nowej linii zapachowej!

Ile kosztują świece personalizowane?

Właściwie wszystko zależy od tego, ile sztuk świec potrzebujesz. Oczywiste jest, że im więcej zamawiasz, tym więcej oszczędzasz.
We współpracy z Bonnie staraliśmy się przede wszystkim maksymalnie obniżyć cenę świec, aby każda firma – nawet najmniejsza – mogła wdrożyć profesjonalne podejście do swoich klientów i budować poważne biznesowe relacje.

Zadbaj o Twoich klientów, z całą pewnością odwdzięczy się to większym zaufaniem do Twojej marki, a tym samym większym zyskiem.

Ilość sztuk świec

50

100

200

Cena netto 1 szt.

28 zł

26 zł

24 zł

Cena netto zestawu

1400 zł

2600 zł

4800 zł

Zamów wyjątkowe prezenty dla współpracowników i klientów

Wypełnij formularz, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności.