Poznaj naszą 
agencję marketingową

Odkryj moc twórczego marketingu

BeeOnTop

Co wyróżnia naszą agencję?

Bee On Top

Nasz zespół specjalistów

Tworząc agencję potrzebujesz specjalistów w swoim fachu – to oczywiste.

Współpracując z nami możesz być pewny, że otrzymasz kompleksową pomoc  w wielu dziedzinach. Nasz zespół składa się ze specjalistów Google Ads i Meta Ads, doświadczonych pozycjonerów oraz Web Masterów i grafików, którzy tworzą konwertujące strony internetowe.

Przekonaj się sam, jak proste może być dla Ciebie rozwijanie firmy, kiedy całe zaplecze techniczne Twojego marketingu masz w jednym miejscu.

Stało się! Powstała spółka! Już od wielu lat CEO Emil Pielaciński już wiele lat wcześniej zajmował się digital marketingiem oraz budową stron internetowych. Teraz przyszedł czas na nowy etap!
Udało się! Zostaliśmy Partnerem Google! Ciężka praca nad kampaniami klientów oraz edukacja potwierdzona oficjalnymi certyfikatami Google nie poszła na marne! Dzięki partnerstwie z Google możemy teraz korzystać z dodatkowych szkoleń, pomocy działu przypisanego specjalnie dla naszych potrzeb oraz narzędzi, które dopiero są w fazie testów. Tak tworzy się przewagę na rynku!

Wydaliśmy już 5 milionów na reklamy, a kwota ta ciągle rośnie. Ile przyniosło to zwrotu naszym klientom? Wielokrotnie więcej. Czy im się to opłacało – zdecydowanie. Wiele firm z którymi współpracowaliśmy od2017 roku było mikro firemkami  z niewielkim budżetem reklamowym. W 2018 natomiast, stały się pełnoprawnymi, prężnie działającymi firmami, zatrudniającymi coraz więcej osób.

Liczne wdrożone integracje Tpay na sklepy naszych klientów zostały zauważone – zostaliśmy Partnerem Polskiego Integratora Płatności Tpay! Dzięki temu możemy oferować naszym klientom bardziej korzystne warunki obsługi transakcji – zapłacą oni mniejszą prowizję!

Uruchomienie pierwszej marki spółki Bee On Top – PowerWeb. To specjalny dział dedykowany dla klientów, którzy potrzebują strony sprzedającej ich produkty i usługi.

Ten rok to również początek planowania strategii dla kolejnych marek – PowerAds i PowerSeo, a także BeFunded oraz StronyDlaNGO, czyli usługi specjalnie dedykowane dla fundacji i stowarzyszeń.

W odpowiedzi na liczne zapytania ze strony NGO, z którymi współpracujemy, dotyczące ułatwienia wpłacania darowizn utworzyliśmy autorskie rozwiązanie pozwalające na łatwe pozyskiwanie wpłat. W pierwszej wersji panel miał zawierać jedynie niezbędne pola – imię, nazwisko, wybór celu oraz miejsce na kod BLIK, jednak już na etapie testów mieliśmy do zaoferowania o wiele więcej funkcji!

Bee On Top

Historia naszej agencji

Już pod ponad 12 lat kompleksowo pomagamy naszym klientom w rozwoju ich firm. Kompletna strategia marketingowa to klucz do zwiększenia obrotów biznesu i poszerzenia działalności o kolejne rynki.

Bee On Top

Misja naszej firmy

Od samego początku działalności naszą misją było dostarczenie każdemu klientowi najwyższej jakości usług marketingowych, bez względu na to, czy chodziło o kampanie Meta Ads, Google Ads, stronę internetową, czy jeszcze inną usługę.

Tak prowadzone działania pomagają naszym klientom osiągać ich cele biznesowe. Jednocześnie czujemy się zobowiązani do pełnej przejrzystości we wszystkim, co robimy. Z tego też powodu każdy z naszych klientów otrzymuje dokładne comiesięczne raporty dotyczące naszych działań. Dążymy do bycia nie tylko „zwykłym” dostawcą usług – chcemy być również partnerem biznesowym, który wspiera rozwój i sukces naszych klientów na każdym etapie ich działalności.

BEE ON TOP

Gwarancja rzetelności

Współpracując z nami możesz być pewny, że oprócz oczekiwanych efektów otrzymasz także przejrzyste, rzetelne raporty dotyczące tego w jaki sposób w każdym miesiącu pracujemy na Twój sukces.

Będziesz miał pełny ogląd na to, jakie kampanie reklamowe są dla Ciebie najlepsze, ile wydałeś oraz ile klientów pozyskaliśmy dla Ciebie bezpośrednio z reklam.

Bee On Top

Wizja

Jako firma dążymy do tego, aby Bee On Top stało się liderem w dziedzinie marketingu internetowego w Polsce. Chcemy być znani z rzetelności, przejrzystości i skuteczności działań, które wykonujemy na rzecz naszych klientów. Naszym celem jest nie tylko tworzenie strategii, które przynoszą im zauważalne rezultaty, ale również budowanie długotrwałych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu.

Chcesz współpracować ze specjalistami?

Wypełnij nasz formularz i wykorzystaj potencjał internetu.

Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności.