Projektowanie graficzne

Wizerunek Twojej firmy, który sprzedaje

Projektowanie graficzne

Czy firma potrzebuje identyfikacji graficznej?

Jednym słowem można odpowiedzieć, że tak. Identyfikacja wizualna firmy to podstawa, po której poznają Cię klienci. Musi ona w pewien sposób oddawać charakterystykę Twojej Firmy i to, co robisz. To właśnie dlatego tak ważna jest współpraca z grafikami i specjalistami ds. marketingu, którzy z Twoją pomocą stworzą spójną identyfikację marki.

Przez identyfikację graficzną mamy oczywiście na myśli wszelkiego rodzaju grafiki – logo wraz z księgą znaku, wizytówki, banery reklamowe, papier firmowy, czy nawet stopka do mail – wszystko to zawiera się w identyfikacji wizualnej marki.

Projektowanie graficzne

Projektowanie logo firmy

Logo to kluczowy element identyfikacji wizualnej każdego przedsiębiorstwa. To właściwe pierwsza charakterystyczna grafika, którą odbiorcy wiążą z Twoją firmą.

Dobrze przygotowane logo pozwoli więc lepiej zapadać w pamięć klientom – oczywiście musi ono pasować do Twojej marki i branży, również kolorystycznie,

Projektowanie graficzne

Projektowanie wizytówek

Wielu uważa, że wizytówki to przestarzała taktyka podawania informacji w firmie. Zgodzilibyśmy się z tym, gdyby nie fakt, że wszystko zależy od miejsca ich wykorzystana. Wizytówki to przecież nie tylko „karteczka z numerem”, ale przede wszystkim fizyczny element, który pozwala na zapadnięcie klientowi w pamięć. Dlaczego? Zwykle jest tak, że rzeczy, które dotkniesz bardziej zapamiętasz, prawda?

Dobrze przygotowana wizytówka, zgodna z identyfikacją wizualną, przekazująca wszystkie najważniejsze dane i informacje w jednym miejscu, pozwoli Twoim klientom łatwiej nawiązać kontakt z Tobą, co jednocześnie wpłynie na sprzedaż w firmie.

Projektowanie graficzne

Indywidualne projekty stron internetowych

Budując dla naszych klientów stronę w 98% przypadków pracę rozpoczynamy od wykonania indywidualnego projektu graficznego, który otrzymasz do weryfikacji i akceptacji. To właśnie na podstawie projektu zbudowanego zgodnie z najlepszymi praktykami i Twoimi oczekiwaniami budujemy stronę internetową.

Dzięki temu masz pewność, że Twoja strona jest w 100% unikatowa i pod wieloma względami lepsza od stron konkurencji.

Co więcej – w tworzeniu projektu strony weźmiesz aktywny udział i będziesz miał wpływ na jego końcowy wygląd. Spokojnie, zajmiemy się wszystkimi kwestiami technicznymi, aby wyglądało to dobrze, było czytelne i co najważniejsze – sprzedawało Twoje produkty i/lub usługi.

Projektowanie graficzne

Tworzenie materiałów graficznych

Potrzebujesz materiałów graficznych do reklam, na stronę WWW, czy do innych działań? Tutaj również możemy Ci pomóc.

Dzięki najnowszym narzędziom jesteśmy w stanie dostarczyć Ci wszystko, czego będziesz potrzebować. Dodatkowo otrzymasz dedykowanego grafika, który wysłucha Twoich potrzeb, przygotuje projekt i dopasuje grafiki do konkretnych umiejscowień.

Działamy?

Potrzebujesz grafik? Pomożemy!

Wypełnij formularz i umów się na konsultację.

Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności.