Strony są po to żeby pozyskiwać klientów

Chciałbyś pozyskiwać nowych klientów? A może zwiększyć swoją sprzedaż? Sukces każdej firmy zależy od procesu sprzedaży jej produktów czy usług. Potencjalnych klientów, którzy są gotowi od Ciebie kupić, jest bardzo dużo — wystarczy zacząć działać.

Strona internetowa, która sprzedaje.

Na jakie efekty możesz liczyć?

Wzrost konwersji

Kompleksowa obsługa

Bezpieczeństwo i dostępność

Krótki czas realizacji

Dlaczego Twoja nowa strona będzie najlepsza?

Doradzimy najlepsze rozwiązanie

Wspólnie z Tobą, podczas konsultacji, wybierzemy najlepsze możliwe rozwiązania, które przyczynią się do wzrostu sprzedaży. Rozwiejemy wszystkie wątpliwości i wytłumaczymy co, jak i dlaczego. Na każdym kroku będziemy ściśle współpracować z Tobą, aby finalnie stworzyć unikalną stronię, która sprzeda Twoje usługi lub produkty.

Przygotujemy sprzedażowe treści

Nie bez powodu Bill Gates stwierdził, że Content is King. Wysokiej jakości treści na stronie internetowej to 80% sukcesu. Teksty, które znajdą się na Twojej stronie to wysoce konwertujący content, który na każdym kroku będzie edukował klienta o produktach lub usługach. To właśnie odpowiednie komunikowanie zalet i korzyści prowadzi do konwersji.

Wykonamy indywidualny projekt

Każda nasza strona jest tworzona od zera, specjalnie dla konkretnej branży. Dlaczego? Ponieważ nie ma jednego, uniwersalnego schematu strony, który będzie konwertował. Każda branża jest inna i dlatego trzeba dopasować stronę do rynku i do klienta. Każdy projekt, który wychodzi spod naszej ręki jest w 100% unikalny, dzięki czemu jeszcze lepiej odda charakter firmy.

Responsywne, mobilne strony internetowe

Około 60% ruchu w internecie to ruch mobilny. Nie chciałbyś stracić 60% potencjalnych klientów prawda? To właśnie dlatego tak ważne jest przygotowanie strony w taki sposób, aby była responsywna. Oznacza to, że powinna pływnnie dopasowywać się ona do rozmiaru okna w jakim jest wyświetlana.

Zobacz wybrane realizacje

MonEgo

Monego to polski producent autorskich bransoletek hand-made. Celem nowego sklepu było przede wszystkim ułatwienie klientowi ścieżki zakupowej, a jednocześnie zwiększenie liczby konwersji.

Klient dostarczył nam teksty na stronę oraz wysokiej jakości zdjęcia produktów. Dostarczone grafiki dały nam możliwość stworzenia strony, która już od samego początku zachęca klientów do złożenia zamówienia. Efekt był łatwy do przewidzenia – sprzedaż wyraźnie wrosła.

Rozbudowane, ale czytelne dla klienta drzewo kategorii również ma swój wkład w zwiększeniu odsetka konwersji.

Warto wspomnieć też o budowie autorskiej strony zamówienia, która umożliwia klientowi wprowadzenie wszystkich danych, wybranie dostawy i płatności na jednej stronie. Dodatkowo, takie rozwiązanie wyklucza problem zbyt długiego składania zamówienia, podczas którego część klientów opuszcza stronę.

Case study MonEgo

New Elite

New-Elite to strona, której założeniem było przedstawienie klientkom szerokiej oferty sukien, a tym samym wygenerowanie więcej kontaktów z salonem.

Dostarczone przez Klientkę teksty zostały przerobione przez copywritera, aby jak najlepiej oddawały idee salonu, a jednocześnie sprawnie przedstawiały ofertę odwiedzającym stronę.

Ponieważ New-Elite to nie tylko suknie ślubne, do każdej kolekcji zostało utworzone oddzielnie portfolio z opisami. Dzięki temu, wszystko jest spójne ze sobą i każdy z klientów łatwo znajdzie to, czego potrzebuje.

Jednak New-Elite, to nie tylko sprzedaż. Nasze zdolne klientki zajmują się sukniami od A do Z. Nie tylko same projektują suknie, ale także oferują klientkom możliwość modyfikacji sukni z ich kolekcji. To, co najbardziej wyróżnia ich na tle konkurencji to fakt, że klientki mają szansę stworzyć wspólnie z projektantką New-Elite własną, indywidualną suknię!

Case study New-Elite

Acustonic

Akustonic to producent wysokiej jakości paneli akustycznych. Celem nowej strony było przede wszystkim ułatwienie klientowi ścieżki zakupowej, a jednocześnie zwiększenie liczby konwersji.

Klient dostarczył nam teksty na stronę oraz wysokiej jakości zdjęcia. Po małych korektach copywritera udało się stworzyć stronę, która przedstawia klientom ofertę, a co najważniejsze – aktywnie sprzedaje.

Każdy produkt otrzymał oczywiście oddzielne podstrony, podzieliliśmy także strony kategorii, co sprawia, że całość pozostaje spójna.

Warto wspomnieć też o budowie autorskiej strony zamówienia, która umożliwia klientowi wprowadzenie wszystkich danych, wybranie dostawy i płatności na jednej stronie.

Case study Akustonic

Cześć! Jestem Emil z chęcią
odpowiem na każde Twoje pytanie.

Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności.

Kontakt

Najszybciej skontaktujesz się ze mną:

Jeśli chcesz wysłać zapytanie – bo czujesz,
że potrzebujesz czegoś wyjątkowego,
napisz wiadomość na adres: kontakt@beeontop.com