Strasznie dobry audyt SEO

Przejrzysty raport, który pozwoli Ci ukierunkować dalsze działanie biznesu.

Strasznie dobry audyt SEO

Przejrzysty raport, który pozwoli Ci ukierunkować dalsze działanie biznesu.

Dlaczego potrzebujesz audytu?

Audyt SEO to podane jak na tacy wszystkie najważniejsze informacje o Twojej stronie – włącznie z poprawkami, które powinny zostać na niej wdrożone. Dane, statystyki i wskazówki, które przedstawi Ci audyt SEO pomogą Ci ukierunkować Twoje działania w internecie. Dlaczego? To solidne podstawy do wdrożenia tego, co twoja strona musi posiadać, by jej pozycje rosły.

Bez dobrze zrobionego audytu właściwie nie da się rozpocząć skutecznego pozycjonowania.

Co otrzymasz?

  • Informację o najważniejszych statystykach strony
  • Podgląd zaplecza linków
  • Widoczność strony w internecie
  • Informacje o szybkości ładowania strony
  • Podgląd Twojej konkurencji
  • Elementy, które należy poprawić

Rzetelnie wykonany audyt SEO bez wątpienia pozwoli Ci lepiej poznać Twoją witrynę.

Poznasz wszystkie najważniejsze statystyki – Domain Authority, Trust Flow, Citation Flow, liczbę backlinków oraz liczbę domen kierujących do Twojej strony.

Dodatkowo wskażemy Ci miejsca, w których jesteś widoczny w internecie, między innymi będą to Google News, Grafika, graf wiedzy, czy mapy Google.

Czasy ładowania pomogą Ci poprawić wrażenia użytkowników korzystających ze strony – wbrew pozorom to niezwykle ważny element w aktualnym algorytmie Google.

Poznasz także lepiej swoją konkurencję, zobaczysz kto z nich jest widoczny lepiej od Ciebie.

Na koniec otrzymasz także wskazówki, co należy poprawić na stronie, aby była ona zoptymalizowana najlepiej jak to możliwe.

Wstęp do utworzenia strategii

Wszystkie dobre działania pozycjonerskie powinny rozpoczynać się od przeprowadzenia rzetelnego audytu strony internetowej. Bez tego nie wiadomo o witrynie kompletnie nic, a więc takie działania nigdzie nas nie zaprowadzą.

Aby tworzyć dobrą i skuteczną strategię potrzeba przede wszystkim danych o pozycjonowanej stronie i stronach konkurentów. Dlaczego? Bo pozycjonowanie na hasła wymyślone bez podparcia danymi nie ma najmniejszego sensu. Pozycjonując powinniśmy skupić na frazach, które w późniejszym etapie będą miały przełożenie na konwersje na Twojej stronie. Wybierz zatem profesjonalny audyt, który wprowadzi Cię w świat wysokich pozycji.

Gotowy na rzetelny audyt?

Zamów go już dziś i zapłać 666 zamiast 999 złotych!
Szczegóły ustalimy 3 listopada.

Pamiętaj, że promocja trwa jedynie do 2 listopada!

Jeszcze nie pobrałeś E-Booka?